Zajęcia Dodatkowe


PANI ANNA

ZAJĘCIA TEATRALNE

Zajęcia teatralne to podróż do krainy wyobraźni. Ponieważ jestem aktorką to wizyta w każdej grupie zamienia się w niezwykły spontaniczny spektakl, a kierunek podróży podpowiada głównie dziecięca wyobraźnia. Każde takie zajęcia to nowe doświadczenia, wiele zabawy i nauki dla dzieci, a dla mnie to niezwykłe spotkanie owocujące każdego dnia 🙂

PAN MACIEJ

ZAJĘCIA TANECZNE

Taniec od zawsze był moją pasją. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z nim byłem w wieku naszych przedszkolnych pociech. Dziś chciałbym zaszczepić tą samą pasję w dzieciach z którymi pracuję. Ukończony z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki oraz liczne warsztaty z różnych form tańca, ale przede wszystkim doświadczenie zdobyte przez lata pracy nad samym sobą pozwalają mi nie tylko przekazywać dzieciom swoją wiedzę i umiejętności, ale również pokazywać im drzemiące w tańcu piękno.

PAN GERARD

ZAJĘCIA SZACHOWE

Jestem licencjonowanym instruktorem szachowym. Odkąd pamiętam gra w szachy oraz zgłębianie jej tajników sprawiała mi ogromną radość. Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością, a celem przekazanie uroku „królewskiej gry”.

 

PANI ANNA

ZAJĘCIA RYTMIKI

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca na specjalności Rytmika. Miałam okazję współpracować z placówkami publicznymi jak i prywatnymi. Prowadziłam kursy według japońskiego systemu Szkoły Yamaha oraz warsztaty z improwizacji ruchowej podczas Festiwalu Nauki. Moją pasją jest muzyka i taniec. Tańczę salsę, stawiam pierwsze kroki w tangu, ale szczególnie ukochałam sobie folklor polski. Praca z dziećmi jest dla mnie powodem do uśmiechu od samego rana.

 

PANI PATRYCJA

ZAJĘCIA DOGOTERAPII


Jestem dyplomowanym treserem psów, szkoleniowcem i kynoterapeutą. Działając pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego, prowadzę zajęcia z dziećmi w placówkach edukacyjnych. Dzięki tym zajęciom mali ludzie już już od samego początku uczą się „psiego języka”, stają się bardziej empatyczni a psy  zapewniają im edykację, rozwój i dobrą zabawę. W spotkaniach z dziećmi towarzyszy mi mój partner Walker, który jest certyfikowanym psem terapeutycznym.

KUCYKI

Szkółka jeździecka – Akademia KUCANIA
www.akademiakucania.pl

BASEN  // Basen „AQUA RELAX”  www.ucsir.pl

 

PAN BARTEK

INSTRUKTOR PŁYWANIA

Nazywam się Łukasz Grochowski i jestem trenerem II klasy pływania. Ukończyłem Wyższą Szkołę Teologiczno-Humanistyczną w Gdańsku. Pływanie jest dla mnie pasją, ale także sposobem na życie. W wolnych chwilach, oprócz pływania, lubię wędrówki po górach. Jestem wielkim fanem piłki nożnej. Moją pasją jest również dobre kino.)

 

TENIS

Szkoła Tenisa TIE BREAK
www.tiebreak.pl