Wychowawcy


Pani Natalia

WYCHOWAWCA GRUPY MISIE – 4 LATKI

Ukończyłam  Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Pedagogika specjalność: Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza z terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi to moja pasja i źródło przyjemności. Dużą satysfakcję sprawia mi uśmiech na ich twarzy, który pośrednio informuje o dobrze wykonywanej przeze mnie pracy. Lubię obserwować jak dzieci rozwijają się i jakie czynią postępy na wielu płaszczyznach. Staram się do każdego dziecka podchodzić indywidualnie i adekwatnie reagować na jego pragnienia i potrzeby.

 

Pani Oktawia

WYCHOWAWCA GRUPY LWY – 6 LATKI

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie na kierunku: Psychologia Kliniczna i Zdrowia. Cieszy mnie to, gdy dzieci lubią przychodzić do przedszkola i kiedy się w nim dobrze czują, a nawet gdy nie chcą z niego wychodzić. To oznacza, że nasze zaangażowanie w to co dla nich robimy, co im przekazujemy za pomocą zabawy i różnych form aktywności im się podoba. Wywołuje to u mnie uśmiech na twarzy  i wiem, dlaczego wybrałam ten zawód. Daje mi on wtedy pełną satysfakcję.

Pani Żenia

WYCHOWAWCA GRUPY KANGURY – 5 LATKI

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika, ze specjalizacją: Praca społeczno- wychowawcza z dzieckiem i rodziną. Ukończyłam również studia podyplomowe w Wyższej  Szkole Przymierza Rodzin w Warszawie na kierunku : Pedagogika z elementami terapii pedagogicznej. Lubię pracę z dziećmi, która upewnia mnie, że jest to właśnie zawód, który chcę wykonywać. Ważny jest dla mnie wszechstronny rozwój a najbardziej cieszą mnie postępy moich wychowanków.

 

Pani Alicja i Pani Ania

WYCHOWAWCY GRUPY TYGRYSKI  – 2 LATKI

 

Pani Oliwia

WYCHOWAWCY GRUPY  DELFINY – 3 LATKI