Wychowawcy anglojęzyczni


Pani OLHA

 

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY KANGURY – 5 LATKI

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika małego dziecka o specjalizacji: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z wczesnoszkolnym nauczaniem języka angielskiego. Obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Warszawskim. Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi, dlatego właśnie jako studia pierwszego stopnia wybrałam te, o kierunku pedagogicznym. W pracy z maluchami najbardziej uwielbiam ich nieograniczoną energię, spontaniczność i szczerość! Czyli coś, czego czasami brakuje Nam- dorosłym, a czego możemy się uczyć od Dzieci. Staram się, aby moi podopieczni zawsze czuli się bezpiecznie i wartościowo oraz aby nasze wspólne odkrywanie świata i  wspólna nauka była dla nich przede wszystkim świetną zabawą, wywołującą wiele uśmiechu na ich twarzach.

 

Pani OKTAWIA

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY  LWY – 6 LATKI

Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność: nauczanie i nauka języka angielskiego. Ukończyłam także Akademię Plastyczną. Praca z dziećmi to moja pasja. Uważam, że bardzo ważnym elementem edukacji wczesnoszkolnej jest pozytywne nastawienie do dziecka i umożliwienie mu działania w sposób kreatywny. Jestem tu po to, by wspierać moich podopiecznych i sprawiać, że czują się bezpiecznie i wartościowo.

Pani ALONA

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY MISIE –  4 LATKI

Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, specjalność: nauczanie wczesnoszkolne i edukacja przedszkolna z elementami logopedii. Ukończyłam także Akademię Muzyczną na kierunku: choreografia i Uniwersytet Warszawski na kierunku: animacja społeczno-kulturalna. Praca z dziećmi to moja pasja i duża przygoda a najlepszą nagrodą za moją pracę jest ich uśmiech w ciągu dnia. Zawsze staram się być dla nich najlepszym przewodnikiem w tej przygodzie.

Pani JUSTYNA

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY DELFINY -3 LATKI i GRUPY TYGRYSY – 2 LATKI