Administracja i Specjaliści


Przedszkole Żyrafa zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską. Dzięki temu nasi podopieczni mają zapewniony nie tylko wysoki poziom nauczania, lecz również ciekawie spędzony czas w przyjaznej atmosferze.
Nasi nauczyciele na bieżąco informują o postępach dzieci. Dodatkowo co miesiąc wręczają rodzicom kartę informacyjną, która zawiera najważniejsze spostrzeżenia na temat umiejętności, zachowania i ulubionych zabaw dziecka. Pomoce nauczycieli to studentki i absolwentki studiów pedagogicznych.

Naszych nauczycieli wspomagają także psycholog, logopeda, nauczyciele języka angielskiego, native speakerzy oraz instruktorzy zajęć. Nauczyciele przez cały czas doskonalą swój warsztat metodyczny oraz regularnie biorą udział w szkoleniach i kursach, gdzie poznają nowatorskie metody pracy z dziećmi.

ANNA BUKOWSKA

WŁAŚCICIEL PRZEDSZKOLA

pracownik1
Chciałam, by moja córka Victoria mogła pójść do dobrego, prywatnego przedszkola, stąd pomysł na stworzenie przedszkola rozbudzającego dziecięcą ciekawość, dającego wiedzę, wzmacniające poczucie wartości i uczącego empatii. Obecnie Victoria uczy się w szkole, a jej miejsce w sprzedszkolu zajął młodszy brat Bruno.
Serdecznie Państwa zapraszam!

 

AGNIESZKA ŚLEDZIŃSKA

MANAGER

Na stanowisku tym stanowisku stawiam na profesjonalizm i reprezentowanie przedszkola na jak najwyższym poziomie.
Praca w „ŻYRAFIE” jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem, a dziecięce uśmiechy przynoszą mi ogromną radość i dają dużo satysfakcji.

OKTAWIA TOMAN

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

 

Współpracuje z naszymi pedagogami wspierając ich działania wychowawcze i edukacyjne. Prowadzi systematyczne obserwacje psychologiczne przedszkolaków we wszystkich grupach.