Administracja i Specjaliści


Przedszkole Żyrafa zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycielską. Dzięki temu nasi podopieczni mają zapewniony nie tylko wysoki poziom nauczania, lecz również ciekawie spędzony czas w przyjaznej atmosferze.
Nasi nauczyciele na bieżąco informują o postępach dzieci. Dodatkowo co miesiąc wręczają rodzicom kartę informacyjną, która zawiera najważniejsze spostrzeżenia na temat umiejętności, zachowania i ulubionych zabaw dziecka. Pomoce nauczycieli to studentki i absolwentki studiów pedagogicznych.

Naszych nauczycieli wspomagają także psycholog, logopeda, nauczyciele języka angielskiego, native speakerzy oraz instruktorzy zajęć. Nauczyciele przez cały czas doskonalą swój warsztat metodyczny oraz regularnie biorą udział w szkoleniach i kursach, gdzie poznają nowatorskie metody pracy z dziećmi.

ANNA BUKOWSKA

WŁAŚCICIEL PRZEDSZKOLA

pracownik1
Chciałam, by moja córka Victoria mogła pójść do dobrego, prywatnego przedszkola, stąd pomysł na stworzenie przedszkola rozbudzającego dziecięcą ciekawość, dającego wiedzę, wzmacniające poczucie wartości i uczącego empatii. Obecnie Victoria uczy się w szkole, a jej miejsce w przedszkolu zajął młodszy brat Bruno.
Serdecznie Państwa zapraszam!

EWA STOLARCZYK

METODYK PRZEDSZKOLA

pracownik1
Ewa Stolarczyk – mgr pedagogiki, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatyki, autorka wielu publikacji metodycznych dla nauczycieli i książek edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nauczyciel dyplomowany z 28 letnim doświadczeniem zawodowym. Ekspert MEN ds. awansu zawodowego oraz rzeczoznawca podręczników. Ma kilkuletnie doświadczenie jako dyrektor niepublicznego przedszkola, metodyk i szkoleniowiec nauczycieli.

AGNIESZKA ŚLEDZIŃSKA

MANAGER

Na stanowisku tym stanowisku stawiam na profesjonalizm i reprezentowanie przedszkola na jak najwyższym poziomie.
Praca w „ŻYRAFIE” jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem, a dziecięce uśmiechy przynoszą mi ogromną radość i dają dużo satysfakcji.

IZABELA WOŻYŃSKA-WIĘCH

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Od ponad 10 lat współtworzy Poradnię Psychologiczną CENTRUM-JA w Warszawie. Prowadzi psychoterapię indywidualną i rodzinną. Jako ekspert współpracuje z czasopismami popularnymi i branżowymi. Jej publikacje i komentarze eksperckie można przeczytać m.in. w „Charakterach”, „Sensie” oraz na portalu „Zwierciadło.pl”. W naszym przedszkolu jest do Państwa dyspozycji w zakresie konsultacji wychowawczych dotyczących dzieci. Współpracuje z naszymi pedagogami wspierając ich działania wychowawcze i edukacyjne. Prowadzi systematyczne obserwacje psychologiczne przedszkolaków we wszystkich grupach.

ANETA SZUMSKA

LOGOPEDA

Polonistyka – Wydział Polonistyki Uniwersytet Warszawski Studia Doktoranckie – Wydział Polonistyki Uniwersytet Warszawski, Podyplomowe Studium Logopedyczne Uniwersytet Warszawski. Szkolenia w zakresie integracji sensorycznej, metody werbo-tonalnej, symultaniczno-sekwencyjnej nauki czytania Jagody Cieszyńskiej.