Organizacja


Przedszkole założone w 2002 roku

Swoją siedzibę ma w Warszawie przy ul. Urwisko 19 ( dzielnica Ursynów).

Przedszkole Żyrafa otwarte jest:

  • przez cały rok kalendarzowy,
  • we wszystkie dni powszednie (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy),
  • w godzinach od 7:00 do 18:00;

Zajęcia programowe wychowania przedszkolnego realizowane są od godziny 9:00.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat, którym zapewniamy 5 smacznych posiłków dziennie, przygotowywanych we własnej kuchni, zgodnie z przyjętymi normami żywienia. Dbamy o różnorodność posiłków uwzględniając diety indywidualne i alergiczne poszczególnych dzieci.

Jako przedszkole językowe, prowadzące naukę języka angielskiego metodą immersji, jesteśmy jedną z trzech placówek przedszkolnych w Warszawie rekomendowanych przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych.

Dbamy o wszechstronny i zrównoważony rozwój dziecka. Kierujemy się takimi wartościami jak szacunek, tolerancja, odpowiedzialność. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci były szczęśliwe teraz i w przyszłości. Zapewniamy opiekę w atmosferze bezpieczeństwa, wzajemnego poszanowania i akceptacji.

Naszą intencją jest stworzenie w naszym przedszkolu prawdziwie rodzinnej atmosfery. Jako pierwsze przedszkole na Ursynowie wprowadziliśmy zasady powszechnego dostępu do zajęć i zasady otwartych drzwi. Rodzice i inni członkowie rodzin mogą towarzyszyć swoim pociechom podczas zajęć dydaktycznych, dodatkowych oraz imprez okolicznościowych, dzięki czemu poczują wspaniałą i ciepłą atmosferę, w której każdego dnia przebywają ich dzieci. Zapewniamy dzieciom pomoce dydaktyczne i materiały do zajęć plastycznych.

ROZWIJAMY SIĘ RAZEM Z DZIEĆMI OD 18 LAT !