Zajęcia Dodatkowe


TERESA KOWALIK

ZAJĘCIA TEATRALNE

Zajęcia teatralne to podróż do krainy wyobraźni. Ponieważ jestem aktorką to wizyta w każdej grupie zamienia się w niezwykły spontaniczny spektakl, a kierunek podróży podpowiada głównie dziecięca wyobraźnia. Każde takie zajęcia to nowe doświadczenia, wiele zabawy i nauki dla dzieci, a dla mnie to niezwykłe spotkanie owocujące każdego dnia 🙂

MACIEJ JANKOWSKI

ZAJĘCIA TANECZNE

Taniec od zawsze był moją pasją. Kiedy zaczynałem swoją przygodę z nim byłem w wieku naszych przedszkolnych pociech. Dziś chciałbym zaszczepić tą samą pasję w dzieciach z którymi pracuję. Ukończony z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki oraz liczne warsztaty z różnych form tańca, ale przede wszystkim doświadczenie zdobyte przez lata pracy nad samym sobą pozwalają mi nie tylko przekazywać dzieciom swoją wiedzę i umiejętności, ale również pokazywać im drzemiące w tańcu piękno.

WACŁAW JASINOWICZ

ZAJĘCIA SZACHOWE

pracownik1
Jestem licencjonowanym instruktorem szachowym. Odkąd pamiętam gra w szachy oraz zgłębianie jej tajników sprawiała mi ogromną radość. Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością, a celem przekazanie uroku „królewskiej gry”.

EMILIA ORZECHOWSKA

ZAJĘCIA RYTMIKI

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na Wydziale Edukacji Muzycznej. Specjalizuję się w grze na altówce, skrzypcach i fortepianie. Współpracuję z różnymi placówkami edukacyjnymi oraz z telewizją przy realizacji programów. Od kilku lat zajmuję się organizacją i prowadzeniem zajęć rytmicznych, musicalowych oraz tworzeniem różnorodnych projektów muzycznych. Jest to praca, w której mam możliwość wykazania się kreatywnością i twórczością, dlatego czerpię z niej ogromną satysfakcję. W dalszym ciągu rozwijam się aktywnie uczestnicząc w życiu kulturalnym, biorąc udział w różnorodnych przedsięwzięciach muzyczno-artystycznych, warsztatach i szkoleniach. Mój wolny czas poświęcam na realizowaniu swoich artystycznych marzeń grając i śpiewając w zespołach muzycznych. Ponadto poszerzam swoje horyzonty w innych dziedzinach sztuki tj. teatr. Muzyka sprawia, że nasze życie jest barwniejsze, ma wpływ na inteligencję emocjonalną, wiedzę i postrzeganie świata. Dziś ja pragnę pomagać młodym ludziom w docieraniu do skarbu muzyki, który w nich drzemie.

PATRYCJA JAGIEŁŁO-WIATER

ZAJĘCIA DOGOTERAPII


Jestem dyplomowanym treserem psów, szkoleniowcem i kynoterapeutą. Działając pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego, prowadzę zajęcia z dziećmi w placówkach edukacyjnych. Dzięki tym zajęciom mali ludzie już już od samego początku uczą się „psiego języka”, stają się bardziej empatyczni a psy  zapewniają im edykację, rozwój i dobrą zabawę. W spotkaniach z dziećmi towarzyszy mi mój partner Walker, który jest certyfikowanym psem terapeutycznym.

KUCYKI

Szkółka jeździecka – Akademia KUCANIA
www.akademiakucania.pl

BASEN  // Basen „AQUA RELAX”  www.ucsir.pl

 

ŁUKASZ GROCHOWSKI

INSTRUKTOR PŁYWANIA


Nazywam się Łukasz Grochowski i jestem trenerem II klasy pływania. Ukończyłem Wyższą Szkołę Teologiczno-Humanistyczną w Gdańsku. Pływanie jest dla mnie pasją, ale także sposobem na życie. W wolnych chwilach, oprócz pływania, lubię wędrówki po górach. Jestem wielkim fanem piłki nożnej. Moją pasją jest również dobre kino.)

 

TENIS

Szkoła Tenisa TIE BREAK
www.tiebreak.pl