Wychowawcy


Pani Patrycja

WYCHOWAWCA GRUPY TYGRYSY- 2 LATKI

pracownik1
Ukończyłam Business School Studium Policealne na kierunku Psychologia i Socjologia oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną ZNP w Warszawie na kierunku- wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Dzięki dzieciom odkrywam codziennie świat na nowo, a świat widziany oczyma dziecka jest wspaniały. Troski i zmęczenie, które czasami się pojawiają znikają, gdy taki maluch uśmiechnie się do mnie. Ważne jest dla mnie, by każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne.

 

Pani Aleksandra

WYCHOWAWCA GRUPY DELFINY – 3 LATKI

pracownik1
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyłam również Państwową Szkołę Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu na kierunku : pedagogika; specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Przebywanie w otoczeniu dzieci i sprawowanie opieki nad nimi pozwala mi jeszcze lepiej je rozumieć i poznać. Praca z przedszkolakami sprawia mi dużo przyjemności oraz pozwala na zdobywanie coraz większego doświadczenia zawodowego

Pani Iwona

WYCHOWAWCA GRUPY MISIE – 4 LATKI

pracownik1
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyłam również Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Kontakt z dziećmi sprawia mi wielką radość. Chciałabym aby czas spędzony w przedszkolu był dla każdego dziecka wspaniałym przeżyciem pełnym wielu nowych doświadczeń. Pragnę aby dzieci rozwijały się i poznawały świat oraz spędzały czas na radosnej zabawie w bezpiecznym pełnym ciepła miejscu.

 

Pani Dominika

WYCHOWAWCA GRUPY KANGURY – 5 LATKI

wychowawca przedszkolny
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika, ze specjalizacjami: Wczesnoszkolne Nauczanie Języka Angielskiego oraz Animacja Społeczno-Kulturalna. Lubię pracę z dziećmi, która upewnia mnie, że jest to właśnie zawód, który chcę wykonywać. Ważny jest dla mnie wszechstronny rozwój a najbardziej cieszą mnie postępy moich wychowanków. Prywatnie lubię aktywność fizyczną oraz interesuję się szeroko pojętą kulturą, historią antyczną i turystyką.