Wychowawcy


 Pani Aleksandra

WYCHOWAWCA GRUPY TYGRYSY – 2 LATKI

pracownik1
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyłam również Państwową Szkołę Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu na kierunku : pedagogika; specjalność: edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Przebywanie w otoczeniu dzieci i sprawowanie opieki nad nimi pozwala mi  jeszcze lepiej je rozumieć i poznać. Praca z przedszkolakami sprawia mi dużo przyjemności oraz pozwala na zdobywanie coraz większego doświadczenia zawodowego

Pani Kinga

WYCHOWAWCA GRUPY DELFINY – 3 LATKI

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie fizyczne. Obcowanie z dziećmi od zawsze dawało mi dużo radości i uśmiechu, a możliwość pokazywania oraz opisywania  im otaczającego je świata ogromną satysfakcję. Uważam, że najlepszą metodą poznawania jest doświadczenie za pomocą zmysłów, tak więc  staram się działać w myśl tej reguły, tak aby wspólna praca była również wspaniałą zabawą.  Uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką mogę otrzymać.

 

 Pani Karolina

WYCHOWAWCA GRUPY MISIE – 4 LATKI

Jestem studentką na Akademii Humanistyczno -Ekonomicznej  w Łodzi na kierunku: Pedagogika, specjalność: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Ukończyłam również studia magisterskie  na Łódzkim Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska na kierunku: Biologia; specjalizacja: Biologia środowiskowa.  Odkąd pamiętam bardzo lubiłam spędzać czas z dziećmi, ponieważ urzeka mnie ich szczerość i wdzięczność za małe gesty. W pracy z nimi zależy mi na nawiązaniu dobrego kontaktu, a przez wspólne gry i zabawy chciałabym pobudzić w nich wyobraźnię, ciekawość i chęć dalszego poznawania świata. Współpraca z moimi podopiecznymi daje mi wiele radości, a efekty przez nie osiągane pełnię satysfakcji.

 

Pani Dominika

WYCHOWAWCA GRUPY KANGURY – 5 LATKI

wychowawca przedszkolny

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika, ze specjalizacjami: Wczesnoszkolne Nauczanie Języka Angielskiego oraz Animacja Społeczno-Kulturalna. Lubię pracę z dziećmi, która upewnia mnie, że jest to właśnie zawód, który chcę wykonywać. Ważny jest dla mnie wszechstronny rozwój a najbardziej cieszą mnie postępy moich wychowanków. Prywatnie lubię aktywność fizyczną oraz interesuję się szeroko pojętą kulturą, historią antyczną i turystyką.

Pani Mariola

WYCHOWAWCA GRUPY LWY- 6 LATKI

wychowawca przedszkolny
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim (Wydział Biologii, Geografii i Oceanologii) oraz studia podyplomowe z zakresu Edukacji Przedszkolnej w Wyższej Szkole Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie (Wydział Nauk Społecznych i Filologii).
Praca z dziećmi jest dla mnie pasją – zajęciem dającym wiele radości, ale też uczącym cierpliwości, wyrozumiałości i pogody ducha. Czasami bywa jak samotna podróż – ogromne wyzwanie wymagające wielkiej odpowiedzialności, poświęcenia i uwagi, dające w efekcie wielką satysfakcję.

Zapisz