Wychowawcy anglojęzyczni


Pani Tatiana

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY TYGRYSY- 2 LATKI

pracownik1
Jestem absolwentką Poltava National V.G. Korolenko Pedagogical University in Poltava ze stopniem magistra filologii angielskiej i literatury światowej. Ukończyłam również licencjat na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie na kierunku: Stosunki międzynarodowe ; specjalizacja- stosunki międzynarodowe we wschodnio-centralnej Europie. Z moich obserwacji wynika, że uczenie się nowego języka we wczesnym etapie edukacji powinno skupiać się na równowadze pomiędzy zabawą a nauką. Głęboko wierzę,że jeśli lubimy to co robimy, robimy to dobrze, dlatego głównym celem mojej pracy jako nauczyciela jest to, aby wszystkie dzieci czuły się wyjątkowo i bezpiecznie.

Pani Anna

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY DELFINY- 3 LATKI

pracownik1
Jestem absolwentką SWPS, gdzie ukończyłam Filologię Angielską i Kulturoznawstwo. Posiadam 12-letnie doświadczenie pedagogiczne w pracy jako nauczyciel języka angielskiego w gimnazjum oraz wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel jęz. angielskiego w szkołach języków obcych dla dzieci.

Pani Ludmiła

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY MISIE – 4 LATKI

angielski w przedszkoluJestem absolwentką Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Kijowie na kierunku: Anglistyka/ Lektor języka angielskiego. Od ponad 8 lat pracuję z dziećmi jako nauczyciel jęz. angielskiego. Praca powinna być czynnością, która daje satysfakcje, dzięki której każdy dzień jest kolejnym dniem nowych doświadczeń i inspiracji. Towarzyszenie dziecku w odkrywaniu świata jest moim celem, każde jego nowe odkrycie maluje uśmiech na twarzy.

Pani Aleksandra

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY KANGURY – 5 LATKI

przedszkole językowe

Jestem studentką Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku na kierunku: Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Ukończyłam Oxford Cherwell College w Wielkiej Brytanii oraz policealną Szkołę Medyczną kierunek: Ratownik Medyczny. Nie ma nic wspanialszego od pomagania dzieciom w poznawaniu świata i towarzyszeniu im w każdym dniu ich życia, tak aby móc widzieć jak bardzo i szybko dorastają i stają się samodzielne. Chciałabym aby buzie dzieci były uśmiechnięte i zawsze miały poczucie, że są bezpieczne i ważne.