Wychowawcy anglojęzyczni


Pani Agata

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY TYGRYSY – 2 LATKI

pracownik1
Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, specjalność: nauczanie wczesnoszkolne i edukacja przedszkolna z elementami logopedii. Ukończyłam także Akademię Muzyczną na kierunku: choreografia i Uniwersytet Warszawski na kierunku: animacja społeczno-kulturalna. Praca z dziećmi to moja pasja i duża przygoda a najlepszą nagrodą za moją pracę jest ich uśmiech w ciągu dnia. Zawsze staram się być dla nich najlepszym przewodnikiem w tej przygodzie.

 

Pani Tatiana

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY DELFINY – 3 LATKI

pracownik1
Jestem absolwentką Poltava National V.G. Korolenko Pedagogical University in Poltava ze stopniem magistra filologii angielskiej i literatury światowej. Ukończyłam również licencjat na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie na kierunku: Stosunki międzynarodowe ; specjalizacja- stosunki międzynarodowe we wschodnio-centralnej Europie. Z moich obserwacji wynika, że uczenie się nowego języka we wczesnym etapie edukacji powinno skupiać się na równowadze pomiędzy zabawą a nauką. Głęboko wierzę,że jeśli lubimy to co robimy, robimy to dobrze, dlatego głównym celem mojej pracy jako nauczyciela jest to, aby wszystkie dzieci czuły się wyjątkowo i bezpiecznie.

Pani Anna

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY MISIE – 4 LATKI

pracownik1
Jestem absolwentką SWPS, gdzie ukończyłam Filologię Angielską i Kulturoznawstwo. Posiadam 12-letnie doświadczenie pedagogiczne w pracy jako nauczyciel języka angielskiego w gimnazjum oraz wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel jęz. angielskiego w szkołach języków obcych dla dzieci.

Pani Ludmiła

WYCHOWAWCA ANGLOJĘZYCZNY GRUPY KANGURY – 5 LATKI

Jestem absolwentką Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Kijowie na kierunku: Anglistyka/ Lektor języka angielskiego. Od ponad 8 lat pracuję z dziećmi jako nauczyciel jęz. angielskiego. Praca powinna być czynnością, która daje satysfakcje, dzięki której każdy dzień jest kolejnym dniem nowych doświadczeń i inspiracji. Towarzyszenie dziecku w odkrywaniu świata jest moim celem, każde jego nowe odkrycie maluje uśmiech na twarzy.