Obsługa Przedszkola


Pani Iwona

KUCHARKA

przedszkole zyrafa - pani iwona
Uwielbiam przygotowywać posiłki dla naszych przedszkolaków. Czerpię niesamowitą radość, gdy dzieci zostawiają po każdym posiłku „puste” talerzyki i głaszczą się po brzuszku z roześmianą buzią.

 

Pan Marek

KIEROWCA

Przedszkole, to czas w życiu dziecka, w którym poprzez zabawę poznaje otaczający go świat, zdobywa o nim wiedzę. Największym priorytetem jest dla mnie zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, dbanie o ich dobre samopoczucie podczas wypraw przedszkolnym Żyrafobusem.  Pracuję w przedszkolu od 6 lat.

Pan Andrzej

KIEROWCA

Lubię kontakt z dziećmi więc praca w przedszkolu mnie nie męczy. Wręcz odwrotnie sprawia dużo radości , zwłaszcza obserwacja zachowań dzieci, ich uśmiechniętych buzi i szczerych wypowiedzi. Mam dwuletniego wnuczka Kacperka którego widać na załączonym zdjęciu. Przebywanie w otoczeniu maluchów daje mi bardzo dużo pozytywnej energii.

Pan Jarosław

KIEROWCA


Cieszę się na codzienne spotkania z dziećmi.  Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji a dbanie o bezpieczeństwo dzieci jest dla mnie największym priorytetem.

Pani Anna

POMOC TECHNICZNA

Każdy dzień spędzony z dziećmi w przedszkolu sprawia mi radość. Magiczny świat dziecka pomaga zapomnieć o wszelkich sprawach dnia codziennego. Praca ta sprawia że każdy kolejny dzień jest lepszy od dnia poprzedniego.

Pani Wiktoria

POMOC TECHNICZNA

Codzienne spotkania z dziećmi , uśmiechnięte buzie i wesołe dziecięce oczy ,dostarczają mi wiele chęci do pracy i przynoszą radość każdego dnia.